Aktualności

KONKURS ZIMOWE LICZENIE PTAKÓW WODNYCH - przedłużamy termin nadsyłania prac do 10 marca 2020 roku

30/01/2020

Z uwagi zbyt małą ilość nadesłanych prac w ramach zimowego konkursu informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania prac konkursowych do 10 marca 2020 roku. Pozostałe zapisy Regulaminu konkursu bez zmian.

WARSZTATY EDUKACYJNE - FERIE ZIEMOWE - 2020 ROK

04/12/2019

Fundacja Ekologiczna Laudato Si prowadzi REKRUTACJĘ dzieci i młodzieży na warsztaty, które odbędą się w okresie ferii zimowych. Warsztaty prowadzone będą w nadmorskich ośrodkach w TRZĘSACZU i WISEŁCE. ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami naboru.Czekamy na zgłoszenia.

OGŁASZAMY KONKURS BUDOWA KARMNIKÓW I OBSERWACJE PODCZAS ZIMOWEGO DOKARMIANIA

03/12/2019

Zapraszamy wszystkich młodych ornitologów w wieku 8-21 lat do udziału w konkursie pt. BUDOWA KARMNIKÓW I OBSERWACJE PODCZAS ZIMOWEGO DOKARMIANIA Konkurs sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu edukacji ekologicznej pn.:"Poznajemy ptaki Polski i zasady bioróżnorodności, szanujemy Dzieło Stworzenia"

OGŁASZAMY KONKURS Zimowe liczenie ptaków wodnych

03/12/2019

Zapraszamy wszystkich młodych ornitologów w wieku 8-21 lat do udziału w konkursie pt. "ZIMOWE LICZENIE PTAKÓW WODNYCH". Konkurs sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu edukacji ekologicznej pn.:"Poznajemy ptaki Polski i zasady bioróżnorodności, szanujemy Dzieło Stworzenia"

Wyniki konkursu

18/09/2019

W dniu 31 sierpnia Komisja dokonała oceny prac przesłanych w ramach konkursu "Majowe obserwacje ptaków lęgowych".